Dziennik VULCAN. Warsztaty doskonalące z Rozszerzonej księgi zastępstw dla szkół ponadpodstawowych

Godzina rozpoczęcia: 09:00
Godzina zakończenia: 13:00
Cena / szkolenie: 319.00zł / osoba
Miejsce szkolenia: szkolenie zdalne,
on-line,
dyrektorzy
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
Szkolenie kierowane jest do dyrektorów, wicedyrektorów oraz osób odpowiedzialnych za planowanie oraz rozliczanie zastępstw i nieobecności nauczycieli szkół ponadpodstawowych, a także do zaawansowanych użytkowników dziennika elektronicznego, pracujących w module Rozszerzonej księgi zastępstw, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu rozliczania godzin.

Podczas szkolenie trener firmy VULCAN, specjalizujący się w obsłudze systemu Dziennik VULCAN, przedstawi możliwości modułu Rozszerzonej księgi zastępstw w dzienniku elektronicznym, dzięki czemu uczestnicy zdobędę wiedzę i umiejętności w celu kompleksowej obsługi zastępstw. Wykorzystanie funkcji pozwoli na efektywniejsze rozliczanie i podsumowanie zastępstw oraz samodzielne tworzenie słowników i okresów nieobecności nauczycieli.

Na szkoleniu szczególny nacisk zostanie położony na rozliczanie godzin ponadwymiarowych i dodatkowych nauczycieli szkół średnich.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił/wiedział jak:
  • rozliczać godziny z zastępstw doraźnych i godziny ponadwymiarowe,
  • sporządzać raporty.

1. Przypomnienie zasad związanych z planowaniem zastępstw oraz przegląd słowników

2. Określenie parametrów rozliczania godzin ponadwymiarowych i okresów rozliczeniowych

3. Rozliczanie godzin dodatkowych z zastępstw doraźnych oraz ponadwymiarowych

4. Sporządzanie i drukowanie raportów nauczycieli

5. Rozwiązywanie indywidualnych problemów użytkowników

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie